Lp. |
Nazwisko i imię pracownika |
Przedmiot wykładany |
---|---|---|
1. |
prof. Michońska-Stadnik Anna |
Podstawy dydaktyki; Dydaktyka języka angielskiego na pierwszym i drugim etapie edukacyjnym; Ewaluacja w dydaktyce języka angielskiego; Teoria akwizycji języka angielskiego; Elementy językoznawstwa; Seminarium licencjackie |
2. |
dr hab. Bruś Teresa |
Elementy literatury angielskiej; Historia i kultura angielskiego obszaru językowego; Gospodarka i rynek krajów anglojęzycznych; Seminarium licencjackie |
3. | dr Zdzisław Pólkowski | angielski w finansach i bankowości, angielski w biurze, urzędach i administracji |
4. | dr Baczyńska Magdalena | Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne; Angielski w sądownictwie i przepisach prawnych; PNJA: zintegrowane sprawności językowe |
5. | dr Banaszkiewicz Adam | Prawo oświatowe |
|
|
|
6. |
dr Drejer Fryderyk |
BHP i ergonomia w edukacji; Wprowadzenie do pedagogiki; Współpraca pedagogiczna z rodziną |
|
|
|
7. |
dr Miedzińska Beata |
Psychologia; Psychologia rozwojowa i osobowości; Podstawy psychologii klinicznej |
8. |
dr Kowalczyk-Twarowski Krzysztof |
PNJA-fonetyka; PNJA-zintegrowane sprawności językowe; Elementy literatury amerykańskiej; Historia i kultura amerykańskiego obszaru językowego; Gospodarka i rynek współczesnej Ameryki |
|
|
|
9. |
dr Sradomska Katarzyna |
Gramatyka praktyczna i opisowa języka angielskiego; Gramatyka kontrastywna języka angielskiego; Gry i zabawy dydaktyczne w nauczaniu języka angielskiego; Nowoczesne technologie w nauczaniu dzieci języka angielskiego |
10. |
dr Szewczuk-Sadowska Marcelina |
Gramatyka praktyczna i opisowa języka niemieckiego; Niemiecki w technice i technologii; PNJN: pisanie akademickie; Tłumaczenia symiltaniczne i konsekutywne; Tłumaczenia tekstów specjalistycznych |
11. | dr Tatarczuk Aneta | Tłumaczenie tekstów specjalistycznych: prawo i gospodarka, Tłumaczenie tektów specjalistycznych: technika, logistyka, ekonomia, Angielski w finansach i bankowości, Angielski w technice i technologii, Angielski w rozmowach handlowych i negocjacjach, Seminarium licencjackie |
12. |
dr Telążka Beata |
PNJA-zintegrowane sprawności językowe; PNJA-konwersacje |
13. |
dr Zaprucki Józef |
Gospodarka i rynek Niemiec, Austrii i Szwajcarii; Życie polityczne Niemiec, Austrii i Szwajcarii: instytucje, osobowiści, spory; Seminarium licencjackie |
14. |
dr Zieja Elżbieta |
Praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami |
15. |
dr inż. Fjałkowski Zbigniew |
Technologia informacyjna |
16. | mgr Ksiądzyna Rafał | Emisja głosu; Sztuka autoprezentacji; Autoprezentacja i wystapienia publiczne |
17. | mgr Mędrak Marta | Angielski w hotelarstwie i gastronomii; PNJA: słuchanie; Język angielski |
18. | mgr Wachowicz Monika | PNJA: zintegrowane sprawności językowe; Gry i zabawy dydaktyczne w nauczaniu języka angielskiego; Język angielski |
19. |
mgr Wrzesień Ida |
PNJA: pisanie akademickie; PNJA: zintegrowane sprawności językowe; Idiomy i czasowniki złożone; Teksty użytkowe |
20. | mgr Ziarkowski Jacek | PNJA: zintegrowane sprawności językowe |
21. | mgr Bebech Olga | Język rosyjski |
22. | mgr Grobelska Weronika | Język hiszpański |
23. |
|
Wychowanie fizyczne |